УКРАЇНА
ЄДИНА
+38 (050) 636-13-67
+38 (057) 762-89-63
 
   
     
 

Дубльований шпон та кромка

Дубльований шпон — представляє собою оздоблювальний матеріал, який виходить шляхом наклеювання нетканій основи (флісу) на з’єднані у шип листи натурального шпону або шпону «файн-лайн».

Натуральна меблева кромка — це вузька смужка з натурального шпону, яка служить для захисту краю меблевого щита, а також служить елементом декору виробу. Меблева кромка являє собою нерозривну шпонову стрічку довжиною до 300 метрів, одержувану шляхом зрощування шпону по довжині.

Компанія «Візир-Схід» пропонує дубльований шпон для укутування профілю та натуральну кромку — матеріали для виробників меблевої та дверної промисловостей.

Дубльований шпон і натуральна кромка використовуються в меблевій та дверній промисловості в якості оздоблювального матеріалу.

Натуральна меблева кромка

Виготовляється з натуральної деревини без впливу будь-яких хімічних речовин. У результаті виходить екологічно чистий матеріал.

Пропонуємо дубльований шпон та натуральну меблеву кромку з наступних порід дерева: дуб, ясен, вільха, бук, сосна, клен, сапеле, макоре.

Дубльований шпон виготовляється шляхом зрощування шпону по довжині (з’єднання типу «зигзаг», що дозволяє зробити місця з’єднань дуже міцними і практично непомітними) у рулони, з наступним його наклеюванням (кашируванням) на нетканий синтетичний матеріал «фліс» (англ. fleece), що надає йому еластичність і стабільність.

Дубльований шпон може бути використаний для обгортання профільних погонажних виробів (наличники, плінтус, штапик, меблевий карниз, дверна коробка, віконний профіль і т.д.), при облицюванні рельєфних фільонок в мембранних пресах, при обробці кромки на меблевих заготовках.

Дубльований шпон, натуральна кромка Дубльований шпон, натуральна кромка Дубльований шпон, натуральна кромка
Дубльований шпон, натуральна кромка Дубльований шпон, натуральна кромка Дубльований шпон, натуральна кромка

Дублювання знижує або повністю виключає розтріскування шпону в місцях його перегинів, а також відколи при знятті фасок на кромці при облицюванні рельєфних деталей.

Матеріал застосовується як на великих виробництвах з високотехнологічним обладнанням, так і дрібними виробниками. За бажанням замовника, дубльований шпон та меблева кромка може вироблятися з уже нанесеним клеєм-розплавом, завдяки чому його можна приклеювати, не застосовуючи спеціального обладнання.

Компанія «Візир-Схід», пропонує дубльований шпон для укутування профілю, натуральну кромку відповідаючу міжнародним стандартам якості. Наша компанія, являється офіційним представником виробника дубльованого шпону, натуральної кромки і пропонує найбільш вигідні умови співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.
З радістю відповімо на всі виниклі питання, звертайтесь за телефонами або напишіть нам.