УКРАЇНА
ЄДИНА
+38 (050) 636-13-67
+38 (057) 762-89-63
 
   
     
 

Однокомпонентний клей на основі модифікованої дисперсії полівінілацетату. Клейовий шов після досягнення максимальної стійкості має дуже гарну адгезію до дерев’яних поверхонь, що піддаються статичним і динамічним навантаженням, а також має сильне початкове схоплювання.

Застосування:

  • Склеювання цільної деревини при виробництві внутрішніх столярно-будівельних виробів;
  • Склеювання м’якої деревини;
  • Склеювання твердої деревини;
  • Склеювання віконних столярно-будівельних виробів;
  • Склеювання підлогових панелей;
  • Склеювання деревостружкових і деревоволокнистих плит, склеювання фанери та інших деревоподібних матеріалів;
  • Призначений для застосування в холодних пресах і для ручного склеювання;
  • Призначений для застосування в пресах гарячого пресування для приклеювання шпону і деревослоїстих пластиків до ДСП і МДФ.

Рекомендації

Підготовка матеріалу

Призначені для склеювання поверхні повинні бути сухими, очищеними від бруду і пилу, без слідів масла та жиру, які можуть зменшити адгезію.Предназначенние для склеювання деталі повинні бути оброблені таким чином, щоб щільно прилягати одне до другу. При склеюванні деревини вологість деревини повинна становити 10 ÷ 14 [%].

Нанесення клею

Перед застосуванням клей рекомендується добре перемішати. Клей можна накладати на одну або обидві поверхні за допомогою кисті, шпателя, пляшки з дозатором, аплікатора, ручного валика або машинним способом. Рекомендована кількість клею, що наноситься становить, в залежно від виду підкладки:
- обклеювання поверхні: 120 ÷ 180 [г/м2],
- монтажна склейка: 120 ÷ 150 [г/м2],
- склеювання віконного бруса: 150 ÷ 200 [г/м2].

При роботі з клеєм рекомендується уникати використання інструментів, що містять залізо.

Час відкритої витримки

Час відкритої витримки: 3 ÷10 [хв.]. Час відкритої витримки залежить від характеру склеюваних деталей, породи деревини, пористості, вологості і температури повітря і від кількості нанесеного клею.

Температура склеювання

Застосовувати при температурі 15 ÷ 30 [°C]. Це стосується температури навколишнього середовища і, перш за все, температури склеюваних матеріалів і самого клею.

Пресування

Тиск при пресуванні — в діапазоні 0,1 ÷ 1,2 [Н/мм2], залежно від напруг, що виникають у склеюваних матеріалах. При нанесенні клею вручну склеювані поверхні слід стиснути таким чином, щоб видавити надлишки клею.

Час пресування — залежить від характеру склеюваних деталей, пористості, всмоктуючої здатності, породи деревини і її вологості, температури і вологості повітря, від кількості нанесеного клею і від напруг, що виникають у склеюваних матеріалах. Пресувати склеювані деталі до моменту досягнення міцності з’єднання, достатньої для подальшої обробки або транспортування.

Рекомендований середній час пресування:

  • Преси холодного пресування більше 20 [хв.].
  • Преси гарячого пресування 2 ÷ 10 [хв.] (в залежності від температури преса)

Хороших результатів при склеюванні можна досягти, дотримуючись таких умов:

Температура процесу склеювання 15 ÷ 25 [°C]
Відносна вологість повітря 40 ÷ 70 [%]
Вологість деревини 10 ÷ 14 [%]
Кількість клею, що наноситься 80 ÷ 200 [g/m2]
Максимальний час відкритої витримки 3 ÷ 10 [min]

Чистка

Інструменти слід вимити водою відразу після завершення роботи. Не допускати засихання клею. Засохлий клей видалити з інструментів механічним шляхом, попередньо замочивши їх у гарячій воді (приблизно на 1 годину).

Упаковка

Продукт розфасований в пластмасові ємності масою 20 кг і 1000 кг.

До упаковки і перевезення не застосовуються правила, що стосуються небезпечних товарів (ADR, RID). Можлива розфасовка в іншу упаковку за попередньою домовленістю з клієнтом. Упаковка не повинна надавати негативного впливу на якість продукту.

Зберігання

Зберігати в оригінальній, щільно закритій упаковці при температурі від + 5 до + 30 [°C]. За таких умов зберігання, продукт зберігає свої властивості протягом 6 місяців з дня виготовлення.

З радістю відповімо на всі виниклі питання, звертайтесь за телефонами або напишіть нам.