УКРАЇНА
ЄДИНА
+38 (050) 636-13-67
+38 (057) 762-89-63
 
   
     
 

Лакофарбова продукція для деревини

Лакофарбові матеріали для деревини від найбільшого в світі виробника «Sherwin-Williams».

Виробник має величезний список асортименту — високоякісні фарби, емалі, грунтовки, просочення, лаки і т.д. Компанія «Візир-Схід» представляє весь асортимент лакофарбової продукції «Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс).

Фарби, лаки для деревини Sherwin-Williams

Про компанію «Sherwin-Williams»

«Sherwin-Williams» (Шервин-Вільямс) — одна з найбільших компаній з виробництва лакофарбових матеріалів. Вона розширює своє виробництво на всіх континентах з кінця ХІХ століття. Історія Шервин-Вільямс починається з імен – Генрі Шервин і Едвард Вільямс. Завдяки ним компанія стала кращою в світі.

В неповний список брендів, що належать Шервин-Вільямс, входять: Sherwin-Williams Krylon, Minwax, Cuprinol, Dutch Boy, Formby’s, Pratt&Lambert, Martin Senour, H&C, White Lightning, Dupli-Color, SeaGuard, Sher-Wood, Polane, Kem, Hi-Temp.

Сьогодні це транснаціональна корпорація бездоганного довіри, високої якості, першості у виробництві нових матеріалів з все новими і новими перевагами. Компанії належить 34 заводу і 3000 фірмових магазинів.

«Sherwin Williams» — коли якість понад усе. «Візир-Схід» — дистриб’ютор лакофарбових матеріалів «Sherwin Williams». Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.

Sherwin-Williams

З радістю відповімо на всі виниклі питання, звертайтесь за телефонами або напишіть нам.