УКРАЇНА
ЄДИНА
+38 (050) 636-13-67
+38 (057) 762-89-63
 
   
     
 
20180313_103340

З 12 по 15 березня у Міжнародному Виставковому Центрі відбулася найбільша міжнародна виставка MTKT Innovation 2018. За час проведення виставки понад 500 провідних компаній в сфері меблевого виробництва продемонстрували широкий вибір продукції та матеріалів.

Відвідувачі виставки змогли порівняти пропозиції різних виробників і постачальників та вибрати для себе найкращий варіант.

На виставковому стенді «Еврошпон–Трейд» були представлені нові матеріали від ПраТ «Єврошпон–Смига» (шпон, кромка), концерна SYNTHOS (клеї для деревини та паперу), концерна Sherwin–Williams (лако–фарбові матеріали).

Гостям виставки ми змогли безпосередньо надати детальну інформацію по кожному з видів нашої продукції, яка відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.
logo Euroshpon-Smyga

Шановні Колеги, Покупці, Партнери та Друзі

Приємно поділитися з Вами звісткою про те, що багаторічна кропітка праця нашого колективу спрямована не лише на виготовлення якісної продукції, а й на постійне покращення організації процесів, вдосконалення застосовуваних методів та процедур, на створення комфортних умов праці для наших працівників, прогресивне зростання соціального пакету. Наша боротьба із забрудненням навколишнього середовища та корупцією в суспільстві були належним чином оцінені нашими іноземними Партнерами.

У грудні 2017 року ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА» успішно пройшло перевірку IKEA по дотриманню Стандартів IWAY та в лютому 2018 року отримано статус Уповноваженого Постачальника IKEA.

Варто відмітити, що це не перший здобуток у нашій діяльності, не перше визнання високого рівня організації та професіоналізму, адже щороку наше Підприємство лідирує серед експортерів деревообробної галузі в Україні, вже понад сім років наша система управління якістю стандартизована відповідно до ДСТУ ISO 9001:2009, а географія зовнішньоекономічних операцій останніх років яскраво засвідчує факт міжнародного визнання і довіри до Підприємства. Однак, не буває незначних перемог і кожен здобуток є важливим для нас, а особливо коли це відзнака за якість від найбільшого Продавця меблів у Світі – компанії IKEA!

Стандарти IWAY, котрими керуються у своїй діяльності транснаціональна корпорація IKEA та ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА», – це комплекс правил та процедур, спрямованих на покращення соціальних умов та безпеки праці, втілених у визначенні та застосуванні найоптимальнішого рішення для забезпечення потреб працівника, захисту його прав та свобод, недопущення корупційної діяльності та збереження навколишнього середовища.

Дані Стандарти IWAY ґрунтуються на восьми основних угодах, визначених в Декларації Міжнародної Організації Праці (МОП) 1998 р. “Про основні принципи і права у сфері праці” і десяти принципах глобального договору ООН в Йоганнесбурзі (2000 р.), що відповідають фундаментальним принципам Прав людини визначених в «Загальній Декларації прав людини» (ООН 1948р.).

А, ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА» сьогодні є першим Підприємством в Україні, котре отримало цей важливий знак якості як засвідчення відповідності діяльності, означеним всесвітньо визнаним Стандартом ООН та МОП.

З присвоєнням цієї відзнаки ми вітаємо наш колектив, який щодня працював для отримання якісного результату та наших Партнерів, котрі можуть бути певні, що працюючи з ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА» вони працюють не просто з потужним товаровиробником, а з Підприємством котре пропагує та практикує Міжнародні стандарти роботи та організації процесів у своїй діяльності!

Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.
Kyiv forum

15-18 березня 2017 відбувся Київський міжнародний меблевий форум «KIFF 2017»! Одночасно з Київським міжнародним меблевим форумом KIFF 2017 пройшла найбільша в Україні виставка інноваційних технологій, матеріалів та комплектуючих для виробництва меблів МТКТ Innovation 2017.

Учасниками форуму стали понад 300 компаній і 700 брендів з України і ще 11 країн світу. За 4 дні роботи форуму його відвідало близько 25 000 чоловік з усіх регіонів України та країн ближнього зарубіжжя.

Наша компанія представила на виставковому стенді продукцію:

Основна перевага форуму KIFF — охоплення всіх цільових аудиторій, пов’язаних з інтер’єрною та меблевою тематикою. Завдяки цьому ми знайшли нових партнерів, зміцнили вже існуючі зв’язки та позначили нові форми співпраці.

Форум Київ

Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.
MTKT2016

З 28 вересня по 1 жовтня 2016 р. компанія «Візир» взяла участь в центральній події меблевої промисловості – Міжнародній виставці «МТКТ 2016», яка відбулася в м. Київ у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Виставка «МТКТ» знову порадувала учасників і гостей масштабною експозицією та бездоганною організацією.

Лідери ринку України і зарубіжних країн представили на виставці кращі новинки року та інноваційні рішення, які змінюють уявлення про меблі та інтер’єр.

Фахівці нашої компанії надали відвідувачам вичерпну інформацію по представленій продукції, а саме:

vystavka mtkt 2016

Дякуємо всім відвідувачам стенду «Візир» за проявлений інтерес до продуктів нашої компанії. Сподіваємося на подальші партнерські взаємини і бажаємо всім успіхів в бізнесі і процвітання!
Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.
mtkt-2016

Компанія «VIZIR» запрошує Вас відвідати наш стенд на міжнародній виставці «МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, КОМПЛЕКТУЮЧІ, ТЕКСТИЛЬ 2016».

Виставка відбудеться 28.09.2016 – 01.10.2016 в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б.

Відвідавши наш стенд, Ви зможете ознайомитися як з новими, так і давно зарекомендувавшими себе товарами торгових марок:

Чекаємо Вас на нашому виставковому стенді на МТКТ 2016!

Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.
головна

31 травня – 3 червня 2016 р. у Львові, у новому виставковому залі «ПІВДЕННИЙ-ЕКСПО» відбулась спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «Деревообробка-2016».

Понад 100 лідерів галузі, як українських виробників так і представників всесвітньо відомих брендів представили свою продукцію на виставці. Виставкова експозиція охопила широкий ряд обладнання і матеріалів для обробки деревини та виробництва меблів.

Компанія «Візир-Схід» вже третій рік поспіль приймала участь у виставці в якості представника брендів :

Завдяки цьому ми знайшли нових партнерів, зміцнили вже існуючі зв’язки і позначили нові форми співпраці.

Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.
Логотип

З 31 травня по 3 червня 2016 р. відбудеться XIX Міжнародна виставка «Деревообробка 2016», на якій компанія «Візир-Схід» буде анонсувати свого нового партнера – компанію Laboratoris RAYT.S.A.

Компанія Laboratoris RAYT.S.A. була зареєстрована в 1995 році. Це була перша іспанська компанія, яка спеціалізувалась на виробництві клеїв-розплавів, а тепер очолює ринок клеїв та клеїв-розплавів, будучи одним з найбільших незалежних виробників промислових клеючих засобів в Європі.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 31 травня 2016 року о 12:00.

    Час роботи виставки:

  • 31.05.2016 р. – з 12.00 до 18.00
  • 01.06.2016 р. – з 10.00 до 18.00
  • 02.06.2016 р. – з 10.00 до 18.00
  • 03.06.2016 р. – з 10.00 до 14.00

На виставці будуть представлені: клеї, лаки та фарби для захисту та оздоблення деревини; обладнання для лісового господарства та деревообробне обладнання; дереворіжучий інструмент; меблева фурнітура та фасади. Також в рамках виставки будуть проведені спеціалізовані семінари, презентації та майстер-класи.

Запрошуємо вас на виставку відвідати наш стенд за адресою м. Львів, вул. Щирецька,36, Південний-ЕКСПО!
Представники нашої компанії нададуть вам детальну інформацію по всім видам продукції «Візир-Схід».

Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.
main-mtkt2016

З 09 по 12 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася найбільша міжнародна виставка матеріалів для виробництва, обробки і декору меблів, фурнітури, механізмів і комплектуючих, устаткування і інструментів MTKT Innovation 2016. Міжнародна виставка MTKT Innovation 2016 традиційно пройшла паралельно з головною подією меблевої галузі в Україні – Київським міжнародним меблевим форумом KIFF-2016.

Виставка зібрала провідних виробників меблів і матеріалів, широке коло відвідувачів – фахівців меблевого ринку: дилерів, дистриб’юторів, покупців. Це важливий захід, де на одному майданчику зустрічаються і обмінюються думками як споживачі, так і виробники продукції.

Наша компанія виступала під брендом «VIZIR» яка є офіційним дистриб’ютором: ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА»®SYNTHOS S.A.®SHERWIN-WILLIAMS ®.

Не можна не відзначити, що з кожним роком зацікавленість до продукції нашої компанії збільшується.

Виставка МТКТ Innovation 2016 дала можливість зустрітися з постійними клієнтами і налагодити контакти з новими потенційними партнерами.

mtkt-2016

Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.
logo_mt_inn

2015 рік був насичений подіями для нашої компанії, в першу чергу завдяки великомасштабним заходам, в яких ми брали участь: меблева виставка-форум MTKT Innovation(KIFF 2015 весна, осінь) та міжнародна виставка «Деревообробка 2015»

Наша компанія не втрачає жодної нагоди зустрітися зі своїми партнерами, а також познайомитись з новими потенційними клієнтами. Саме тому 9-12 березня 2016 року ми станемо учасниками виставки MTKT Innovation в рамках Київського міжнародного меблевого форуму (KIFF).

Виступатиме наша компанія під брендом «VIZIR» яка є офіційним дистриб’ютором: ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА»®SYNTHOS S.A.®SHERWIN-WILLIAMS ®.

Запрошуємо відвідати виставку 9-12 березня у м. Київ (КиївЕкспоПлаза), де ви отримаєте будь-яку інформацію про продукцію нашої компанії.
Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.
kiff-2015-thumb
Виставка KIFF: місце зустрічі лідерів меблевого ринку.

В березні в Києві пройшов наймасштабніший в Україні міжнародний форум меблів та інтер’єру — Київський міжнародний меблевий форум «KIFF 2015», а в його рамках міжнародна виставка «MTKT Innovation 2015». Цей захід об’єднав більше 300 компаній зі всієї України та зібрав бренди з 13 зарубіжних країн.

Компанія VIZIR була представлена великим стендом у павільйоні, присвяченому інноваційним технологіям, матеріалам, напівфабрикатам, оздобленню, фактурам та технічним компонентам.

Наша компанія є офіційним дистриб’ютором: ПрАТ «ЄВРОШПОН-СМИГА»®, SYNTHOS S.A.®, SHERWIN-WILLIAMS ®.

На стенді виставки KIFF були представлені:

Основна перевага виставки KIFF — охоплення всіх цільових аудиторій, пов’язаних з інтер’єрною та меблевою тематикою. Завдяки цьому ми знайшли нових партнерів, зміцнили вже існуючі зв’язки та позначили нові форми співпраці.

KIFF 2015 — MTKT Innovation 2015 KIFF 2015 — MTKT Innovation 2015

Участь у «ПАК Експо»

А вже на початку квітня ми брали заочну участь у 15 міжнародній виставці пакувальної промисловості «ПАК Експо» в Києві, як офіційний дистриб’ютор SYNTHOS S.A.®.

Основним продуктом, пропонуємим відвідувачам та учасникам був клей для паперу і картону Papermax. Відношення та реакція людей були дуже позитивні, тому сподіваємось на гарні результати ближчим часом.

Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.