УКРАЇНА
ЄДИНА
+38 (050) 636-13-67
+38 (057) 762-89-63
 
   
     
 

Переваги меблів з шпону

Преимущества мебели из шпона

Гідною альтернативою цільної деревині в сучасному світі є шпон.

Шпон — це тонкий шар дерева, який представляє собою поверхню з унікальним деревним малюнком. Шпон використовується для облицювання, покриття поверхонь деталей і виробів або використовується самостійно.

На сьогоднішній день, меблі зі шпону, широко використовуються для облаштування інтер’єрів. Завдяки своїм перевагам, перед іншими матеріалами, шпон використовується майже в усіх галузях виробництва корпусних меблів.

Застосовувати як альтернативний дереву шпон почали, досить недавно, на початку XIX століття шпон почали використовувати в якості альтернативи цільної деревині. Зокрема для додання меблям, візуальних якостей дорогих сортів деревини.

Компанія «Візир-Схід», являється офіційним представником виробника шпону, тому ми пропонуємо найбільш вигідні ціни та умови співпраці в регіоні. Звертайтеся, будемо раді співпраці.

Переваги шпонованих меблів

Натуральний шпон по праву займає свою нішу серед облицювальних матеріалів. Що ж змушує споживача все частіше вибирати цей гарний матеріал, виділяючи його серед інших?

Першим і найбільш помітним плюсом використання шпону є те, що вартість меблів зроблених із шпону, значно нижче, ніж вартість меблів з дерева. При цьому зовні, меблі зі шпону, виглядають на тому ж рівні, що й меблі з дерева.

З шпонованих меблевих щитів виготовляють прекрасні меблі, але споживач, найчастіше, віддає перевагу меблям з масиву дерева, вважаючи, що вони краще. Давайте розглянемо основні переваги використання шпонованих меблів.

Основні переваги меблів зі шпону:

  • Вартість матеріалу. Ціна на меблі із шпону порядком нижче, ніж на меблі із цільного дерева;
  • Неповторність малюнка. Завдяки неповторності кожного аркуша, шпон нітрохи не поступається виробам з масиву дерева. При цьому зберігається благородний і вишуканий вигляд меблів;
  • Натуральність, екологічність. Шпон екологічний на відміну від фольги або декоративного паперу. І важливий той факт, що завдяки використанню шпону ми можемо зберегти більше лісів, оскільки витрачається в рази менше деревини;
  • Компактність. Шпоновані меблі набагато менше за габаритами і легше, ніж з масиву дерева, при цьому такіж місткі, що дозволяє легко використовувати їх для малогабаритних квартир. Також, меблі з натурального дерева мють тягу до деформації, і їх зміцнюють додатковим каркасом, збільшуючи вагу всієї конструкції;
  • Гнучкість дизайну. Шпон дозволяє створювати широкий модельний ряд меблів. Застосування шпону при виготовленні меблів, дає свободу в плані створення різних форм та моделей. Дизайнери вважають за краще працювати зі шпоном, так простіше втілити в реальність оригінальні ідеї.

Те, що шпон має ряд переваг у порівнянні з іншими облицювальними матеріалами, безумовно, факт незаперечний. Меблі з шпону надають будь-якому інтер’єру атмосферу вишуканості і ненав’язливого благородства.

Облицьовані шпоном вироби не бояться вологи і менш схильні до деформації при перепадах температури.

Для виробництва на замовлення шпонованих меблів вибирають тільки кращий матеріал — сухі міцні колоди, без тріщин з малою кількістю сучків і великим числом смоляних ходів.

Завдяки легкості роботи зі шпоном, меблі можуть набувати довільну форму, необхідну замовнику, при цьому вся конструкція не перевантажена додатковими панелями або каркасами.

Позитивною стороною використання шпону для меблів є те, що це сприяє збереженню природних багатств лісів, а вони, у свою чергу, дбають про чистоту повітря навколо нас. Купуючи меблі з шпону натурального дерева, ви вносите свій внесок у збереження нашої природи.

Компанія «Візир-Схід», пропонує шпон від виробника на вигідних умовах.
Запрошуємо до співпраці, будемо раді бачити вас нашим партнером.